מחוז שם רשות ראש הרשות מהנדס רשות כתובת טלפונים סוג רשות ועדה מקומית
ירושלים אבו גוש גבר עיסא ענבר אהוד ת.ד. 40042    מבשרת ציון 90805 02-5332895 מועצה מקומית הראל
צפון אבו סנאן משלב נוהאד עטאללה מובדא מו”מ אבו סנאן 04-9568802 מועצה מקומית הגליל המרכזי
מרכז אבן יהודה הררי אברהם אינה קיסלנקו רחוב המייסדים  53 אבן יהודה 40500 09-8915000 מועצה מקומית שרונים
חיפה אום אל-פחם אגבאריה ח’אלד סולימאן מחאמיד בניין העירייה    ת.ד. 1090 אום אל פחם 30010 04-6119000 עיריה עירון
דרום אופקים דנינו יצחק איציק בליישטיין חזי שד’ הרצל  1    אופקים 80300 08-9928578 עיריה אופקים
תל אביב אור יהודה יוסף דוד מרים ארז שד’ אליהו סעדון 122   אור יהודה 60373 03-5388111 עיריה אור יהודה-אזור
חיפה אור עקיבא אדרי יעקב סמואל אפלפלד רח’ רוטשילד 2      אור עקיבא 30600 04-6108800 עיריה שומרון
יו”ש אורנית לנגר שלומי וקסלר לריסה ד.נ.אפרים, אורנית 44813 03-9360465 מועצה מקומית אורנית
תל אביב אזור פכטר אריה אשכנזי מריאנה רחוב יצחק שדה 18 אזור 58010 03-5560088 מועצה מקומית אור יהודה-אזור
דרום אילת יצחק הלוי מאיר יוחאי אברני רח’ חטיבת הנגב ת”ד 14 אילת 88100 08-6367112 עיריה אילת
צפון אכסאל דראושה עבד אלסלאם ד.נ.כפר איכסאל ת”ד 6 איכסאל 16920 04-6554339 מועצה מקומית מבוא העמקים
צפון אל בטוף עומר יאסר ת”ד 1054         נצרת עילית 17000 04-6518855 מועצה אזורית הגליל המזרחי
דרום אל קסום איציק תומר דימטרי רבינוביץ  שד’ יצחק רגר 11, מגדל 7 קומה ג’ ת”ד 533 באר שבע 84100 08-6202534 מועצה אזורית אבו בסמה
חיפה אלונה שרון אריה אין מושב עמיקם ד.נ. מנשה 37830 04-6388561 מועצה אזורית מנשה-אלונה
מרכז אליכין חי משה מרדכי אין רח’ שבזי , אליכין 38908 04-6365840 מועצה מקומית שרונים
מרכז אלעד פרוש ישראל אביב גל רח’ ניסים גאון 1 אלעד 48900 03-9078100 עיריה אלעד
יו”ש אלפי מנשה קטן שלמה בוריס גרינברג רח’ גלבוע 116 ד.נ. לב השומרון 44851 09-7925111 מועצה מקומית אלפי מנשה
יו”ש אלקנה מינצר אסף שרגא גרינצא ד.נ. אפרים        אלקנה 44814 03-9363843 מועצה מקומית אלקנה
צפון אעבלין מאמון אל-שייח’ זהראן סמעאן ת.ד. 172        איעבלין 30012 04-9501844 מועצה מקומית גבעות אלונים
יו”ש אפרתה רביבי עודד משה בן אלישע ת.ד. 1022       אפרתה 90435 02-9939393 מועצה מקומית אפרת
יו”ש אריאל שבירו אלי עיסא עדנאן רח’ יהודה 5  ת.ד. 25 אריאל 44837 03-9368844 עיריה אריאל
דרום אשדוד לסרי יחיאל שלמה נער רח’ הגדוד העברי 10   ת.ד. 28 אשדוד 77100 08-8545003 עיריה אשדוד
דרום אשכול ילין חיים מוטי לבאן ד.נ. הנגב          קיבוץ מגן 85465 08-9929111 מועצה אזורית שמעונים
דרום אשקלון שמעוני איתמר דוד ירון מרכז נפתי ת.ד.9001      אשקלון 78190 08-6792380 עיריה אשקלון
חיפה באקה אל ג’רביה מורסי אבו מוך זוהיר מקאלדה באקה אל ג’רביה 30100 04-6286500 עיריה עירון
דרום באר טוביה דרור שור   דרור איווניר אזור התעשיה , באר טוביה 83815 08-8509800 מועצה אזורית באר טוביה
מרכז באר יעקב גוזלן נסים נתנאל שגוב רחוב ז’בוטינסקי 1  באר יעקב 70300 08-9785444 מועצה מקומית מצפה אפק
דרום באר שבע דנילוביץ’ רוביק דימטרי פיגלאנסקי ככר מנחם בגין ת.ד. 5 באר שבע 84100 08-6463666 עיריה באר שבע
צפון בוסתאן אל מרג’ אריק ברמי זועבי אחמד ת.ד. 1072        עפולה עילית 18550 04-6424555 מועצה אזורית הגליל המזרחי
צפון בועיינה נוג’יידאת סולימאן סאלח כפר בועיינה-נוג’ידאת   16924 04-6730078 מועצה מקומית הגליל המזרחי
צפון בוקעאתה זהוה אוסאמה רמת-הגולן , בוקעתא 12437 04-6981478 מועצה מקומית מעלה חרמון
צפון ביענה עבאס תיתי כפר בענה ת.ד. 513 מיקוד 20189 04-9582692 מועצה מקומית בקעת בית הכרם
צפון ביר אל מכסור גדיר מוחמד ת.ד. 410  ביר אל מכסור 17658 04-9866087 מועצה מקומית גבעות אלונים
יו”ש בית אל שי אלון גולדשמיט רוני ד.נ. מזרח בנימין בית אל 90631 02-9971555 מועצה מקומית מטה בנימין
יו”ש בית אריה נעים אבי כתבן יונתן ד.נ. מודיעין       בית אריה 71947 08-9297454 מועצה מקומית בית אריה
צפון בית ג’ן קבלאן ביאן מרעי נדים ת.ד. 751            בית ג’ן 24990 04-9802079 מועצה מקומית מעלה נפתלי
מרכז בית דגן תנעמי רחמים מרים גריידי שבזי 80 ת.ד. 15 בית דגן 50200 03-9602111 מועצה מקומית מצפה אפק
צפון בית שאן בן שטרית רפאל דוד רודר ירושלים הבירה 1  בית שאן 11710 04-6489400 עיריה בית שאן
ירושלים בית שמש אבוטבול משה דניאל צרפתי מרכז מסחרי ת”ד 5  בית שמש 99100 02-9909999 עיריה בית שמש
יו”ש ביתר עילית רובינשטיין מאיר מירון אבישי רח’ בעל התניא 4 ביתר עילית 99879 02-5482860 עיריה ביתר עילית
תל אביב בני ברק זייברט חנוך ישראל קשטן רח’ ירושלים 58  ת”ד 2 בני ברק 51100 03-5776555 עיריה בני ברק
מרכז בני עי”ש גארלה אריה מיכאל פלדמן רח’ הכהנים 4 ת”ד 370 בני עי”ש 60860 08-8595100 מועצה מקומית זמורה
דרום בני שמעון מורן סיגל ולדימיר פיצ’קר צומת בית קמה ד.נ. הנגב 85300 08-9915811 מועצה אזורית בני שמעון
חיפה בנימינה גבעת עדה זוארץ פנחס פינקי דיוויד ברייטבורד רחוב קרן היסוד         בנימינה 30550 04-6388511 מועצה מקומית שומרון
חיפה בסמ”ה כבהא ראיד עאטף אבו מוך ברטעה ת”ד 500 04-6257706 מועצה מקומית עירון
צפון בסמת טבעון זבידאת מוניר גמאל זבידאת ראשי 29  ת.ד. 6030  בסמת טבעון 36008 04-9832403 מועצה מקומית מבוא העמקים
מרכז ברנר דורון שידלוב אמיר ברוך גבעת ברנר 60948 08-9411218 מועצה אזורית שורקות
תל אביב בת ים לחיאני שלמה יהושע פתאל נורדאו 17 ת”ד 10 בת ים 59575 03-5558555 עיריה בת ים
צפון ג’דיידה מכר מוחמד שאמי  בסול ויסאם כפר מכר ת.ד. 879 כפר מכר 25105 04-9964094 מועצה מקומית הגליל המרכזי
צפון ג’וליס עאמר סלמאן הנו חמד ת.ד. 67, ג’ולס 24980 04-9963624 מועצה מקומית הגליל המרכזי
מרכז ג’לג’וליה עודה פאיק חוסאם ראבי ד.נ. השרון התיכון ג’לגוליה 45850 03-9396499 מועצה מקומית קסם
חיפה ג’סר א זרקא עמאש מוראד פתחי יעקוב ג’ורבאן ג’יסר אל זרקא 37858 04-6361198 מועצה מקומית שומרון
חיפה ג’ת ח’אלד ג’רה מוחמד אבו נאצר ג’ת המשולש 30091 04-6383201 מועצה מקומית עירון
יו”ש גבעת זאב אברהמי יוסף פאר אריה ד.נ. צפון יהודה , גבעת זאב 90917 02-5360170 מועצה מקומית גבעת זאב
מרכז גבעת שמואל ברודני יוסף איציק אוזלבו רחוב בן גוריון 24 , גבעת שמואל 54017 03-5319222 עיריה גבעת שמואל
תל אביב גבעתיים קוניק רן אריאל בלכר רחוב שינקין 6 , גבעתיים 53299 03-5722217 עיריה גבעתיים
מרכז גדרה גמליאל יואל ארז חן רחוב פינס 1  ת”ד 206  גדרה 70700 08-8592392 מועצה מקומית זמורה
מרכז גדרות קנדלשטיין יוסי ליאוניד פוסטרנקו ד.נ.עמק-שורק    76858 08-8592950 מועצה אזורית שורקות
צפון גולן מלכה אליהו אבי שרון רחבת שיזף 2 ת.ד.   13 קצרין 12900 04-6969777 מועצה אזורית גולן
צפון גוש חלב אליאס אליאס אנטאונס ג’ברין גוש חלב 13872 04-6989107 מועצה מקומית מעלה נפתלי
יו”ש גוש עציון דוידי פרל רוזנברג איציק ד.נ. צפון יהודה ,   אלון שבות 90435 02-9939933 מועצה אזורית גוש עציון
מרכז גזר וייס פטר איתי פרס ד.נ. שמשון , בית חשמונאי 99789 08-9274040 מועצה אזורית גזר
מרכז גן יבנה דרור אהרון שלמה לבינר רח’ הרצל  1 ת.ד. 45  גן יבנה 70800 08-8574128 מועצה מקומית זמורה
מרכז גן רוה אלימלך שלמה אנה קוגן מושב עיינות , ד.נ. עמק שורק 70490 08-9408230 מועצה אזורית שורקות
מרכז גני תקוה דלהריציה ליזי אילן בר רחוב הגליל 48       גני תקוה  55900 03-5310888 מועצה מקומית מצפה אפק
חיפה דאלית אל כרמל חלבי רפיק סולימאן נסראלדין ת.ד. 13 דלית אל כרמל 30056 04-8395333 מועצה מקומית רכס הכרמל
צפון דבוריה יוספיה זוהיר מסאלחה עדנאן ת.ד. 5           דבורייה 16910 04-6702243 מועצה מקומית הגליל המזרחי
דרום דימונה ביטון בנימין היקלי אבי מרכז מסחרי , ת.ד. 1  דימונה 86100 08-6563111 עיריה דימונה
צפון דיר אל אסד דבאח אחמד ת.ד. 1 , דייר אל-אסד 20188 04-9886655 מועצה מקומית בקעת בית הכרם
צפון דיר חנא חוסיין סמיר ת.ד. 753             דיר חנא 24973 04-6782040 מועצה מקומית לב הגליל
מרכז דרום השרון דלג’ו מוטי רמי ברדוגו ת.ד. 500 נוה ירק 49945 03-9000500 מועצה אזורית דרום השרון
צפון הגלבוע עטר דניאל סיגל בני ד.נ. הגלבוע 18120 04-6533233 מועצה אזורית הגלבוע
צפון הגליל העליון גיורא זלץ אלדד שוהם ת.ד. 90000        ראש פינה 10200 04-6816611 מועצה אזורית הגליל העליון
צפון הגליל התחתון דותן מוטי יצחק פרייסמן מרכז כדורי ד.נ. גליל תחתון 14101 04-6767213 מועצה אזורית הגליל התחתון
מרכז הוד השרון אדיב חי עליזה זיידלר- גרנות בן גמלא יהושע 28,  ת.ד. 285,   הוד-השרון 4532235 09-7759588 עיריה הוד השרון
דרום הערבה התיכונה אייל בלום אילנה בהגן מרכז ספיר          ד.נ. ערבה 86825 08-6592201 מועצה אזורית ערבה תיכונה
יו”ש הר אדר חן  פיליפוביץ קובי לוי ד”נ צפון יהודה           הר אדר 90836 02-5344710 מועצה מקומית הר אדר
יו”ש הר חברון דמרי יוחאי יעקב שמיר יונתן ד.נ. הר חברון           עתניאל 90407 02-9969111 מועצה אזורית הר חברון
תל אביב הרצליה פדלון משה מייק סקה רחוב הנדיב 2  ת.ד.1  הרצליה 46100 09-9591500 עיריה הרצליה
חיפה זבולון דב ישורון רן ברוקנר כפר המכבי               30030 04-8478111 מועצה אזורית זבולון
חיפה זכרון יעקב אבוטבול אלי אבישי קימלדורף רחוב הנדיב ת.ד 10    זכרון יעקב 30900 04-6297101 מועצה מקומית שומרון
מרכז זמר גאנם דיאב חירי ג’אנם כפר ימה 38828 09-8743302 מועצה מקומית מזרח השרון
צפון זרזיר גריפאת עאטף הייב סולטאן דואר נהלל  ת”ד 81    10600 04-6415522 מועצה מקומית יזרעאלים
דרום חבל אילות גת אהוד עמיאל יונתן פרג’ון ד.נ. חבל  אילות         יטבתה 88820 08-6355888 מועצה אזורית חבל אילות
מרכז חבל יבנה ליבר משה דודי דרורי ד.נ. אבטח               79860 08-8622111 מועצה אזורית שורקות
מרכז חבל מודיעין סוסן שמעון הרצל אלעני מרכז שוהם, ד.נ. רמלה  73100 03-9722888 מועצה אזורית חבל מודיעין
חיפה חדרה גנדלמן צביקה אבישי קימלדורף רחוב הילל יפה 9 ת.ד.16 חדרה 38100 04-6303311 עיריה חדרה
תל אביב חולון ששון מוטי  מימי פלג רח’ ויצמן 58 ת.ד. 1    חולון 58373 03-5027222 עיריה חולון
דרום חוף אשקלון יאיר פרג’ון דודי דרורי מרכז אזורי ת.ד. 90000 אשקלון 78100 08-6775555 מועצה אזורית חוף אשקלון
חיפה חוף הכרמל כרמל סלע אסף וחנר ד.נ. חוף-הכרמל עין כרמל 30860 04-8136200 מועצה אזורית חוף הכרמל
מרכז חוף השרון אליהו ברכה ירדן ערמון דאר שפיים שפיים 60990 09-9596512 מועצה אזורית חוף השרון
דרום חורה אלנבארי מוחמד צביקה גרינברג מרכז אזרחי              חורה 85730 08-6510991 מועצה מקומית שמעונים
צפון חורפיש עאמר מאג’ד מוחסן שנאן ת.ד. 2 חורפיש 25155 04-9972578 מועצה מקומית מעלה נפתלי
חיפה חיפה יהב יונה אריאל וטרמן חסן שוקרי 14 ת.ד. 4811 חיפה 31047 04-8356000 עיריה חיפה
צפון חצור הגלילית סויסה שמעון יעקובי ישראל רח’ צהל 1 ת.ד. 40     חצור הגלילית 10300 04-6916900 מועצה מקומית אצבע הגליל
חיפה חריש קשת יצחק ד.נ. מנשה              קציר 37861 04-6186000 מועצה מקומית חריש
צפון טבריה בן דוד יוסף מוטי לביא רח’ טבור הארץ ת.ד. 508 טבריה 14105 04-6739555 עיריה טבריה
צפון טובא זנגריה הייב חוסין סולימאן איאד כפר טובא ת.ד 1        טובא זנגריה 12310 04-6937102 מועצה מקומית אצבע הגליל
צפון טורעאן דחלה עימאד חדאד זיאד ת.ד. 1749  טורעאן 16950 04-6414000 מועצה מקומית הגליל המזרחי
מרכז טייבה פאיק עודה יוסף ג’ומעה ת.ד. 1 טייבה 40400 09-7991131 עיריה טייבה
מרכז טירה עבד אל חי מאמון נאסר באסם טירה                  44915 09-7938432 עיריה טירה
חיפה טירת כרמל טל אריה יוסף כנענה רח’ ששת הימים  ת.ד. 49 טירת הכרמל 30200 04-8547000 עיריה מורדות הכרמל
צפון טמרה דיאב סוהייל תמרה 24930 04-9948228 עיריה שפלת הגליל
צפון יאנוח ג’ת חאסבאני מעדא ברכאת מופלח מו”מ יאנוח-ג’ת ד ד.נ. גליל מערבי, יאנוח-ג’ת 25145 04-9979072 מועצה מקומית מעלה הגליל
צפון יבנאל כהן רוני ת.ד. 158 יבנאל 15225 04-6708346 מועצה מקומית הגליל המזרחי
מרכז יבנה גוב ארי צבי דוד שטרית שדרות דואני 3 יבנה 70600 08-9433300 עיריה יבנה
מרכז יהוד מונוסון מקליס יעלה מוניקה זר ציון מרבד הקסמים 6  יהוד 56100 5391201 -03 עיריה יהוד-נווה אפריים
דרום יואב מטי צרפתי-הרכבי הרצל אלעני צומת ראם ד.נ. שקמים 79835 08-8500777 מועצה אזורית יואב
צפון יסוד המעלה אור אילן ציון אילוז ת.ד. 100 ד.נ גליל עליון , יסוד המעלה 12105 04-6937511 מועצה מקומית אצבע הגליל
צפון יפיע כנאנה עימראן פרח פרחאן יפיע 16955 04-6557555 מועצה מקומית מבוא העמקים
צפון יקנעם עילית אלפסי סימון עירית טלמור ליד מרכז מסחרי 04-9596000 עיריה יקנעם עילית
דרום ירוחם ביטון מיכאל אולגה גולדשמיט המועצה המקומית ירוחם 08-6598222 מועצה מקומית ירוחם
ירושלים ירושלים ברקת ניר שלמה אשכל כיכר ספרא  1 02-6296666 עיריה ירושלים
צפון ירכא חביש והיב אבו ריש פואד מו”מ ירכא 04-9568111 מועצה מקומית הגליל המרכזי
צפון כאבול ריאן סאלח בדאח אחמד ת”ד 1                 כאבול 24963 04-9946396 מועצה מקומית שפלת הגליל
צפון כאוכב אבו אל-היג’א סאלח זאהר אבו סאלח עלי ד.נ. משגב            כאוכב 20185 04-9998624 מועצה מקומית גבעות אלונים
מרכז כוכב יאיר אליאל שימי יעל פרי ת”ד 100              כוכב 44864 09-7640220 מועצה מקומית מצפה אפק
דרום כסייפה אבו רביעה סאלם מוחמד אבו רביעה ת”ד 6421            באר שבע 84162 08-9972710 מועצה מקומית שמעונים
צפון כסרא-סמיע אסעד נביה ח’טיב נהאד ת”ד 396              כסרא 25185 04-6166804 מועצה מקומית מעלה הגליל
צפון כעביה טבאש-חג’אג’רה כעביה זידאן ת”ד 263              כעביה 30925 04-9531748 מועצה מקומית יזרעאלים
מרכז כפר ברא עאסי מחמוד חאתם עאסי ת”ד 700              כפר ברא 45863 03-9389173 מועצה מקומית קסם
צפון כפר ורדים יחיאלי סיון ציון דרור ת”ד 501              כפר ורדים 25147 04-9977142 מועצה מקומית מעלה הגליל
צפון כפר יאסיף תומא עוני אליאס יוסף ת”ד 994                  כפר יאסיף 24908 04-9962529 מועצה מקומית הגליל המרכזי
מרכז כפר יונה דרעי אפרים-אפי שלום רוזנברג רחוב שרת 1 ת”ד 45  כפר יונה 40300 09-8971119 09-8971113 עיריה שרונים
צפון כפר כמא נאבסו זכריא ת”ד 403 גליל תחתון   כפר קמא 15235 04-6760772 מועצה מקומית הגליל המזרחי
צפון כפר כנא עואודה מוג’אהד זריקאת עאוני כפר כנא                  16930 04-6517741 מועצה מקומית מבוא העמקים
צפון כפר מנדא עבד אל חלים טאהא עראבי מוסטפא ת”ד 1089            כפר מנדא 17907 04-9864710 מועצה מקומית גבעות אלונים
מרכז כפר סבא בן חמו יהודה ארז אייזנר רחוב וייצמן 135 ת”ד 25 כפר סבא 44100 09-7649111 עיריה כפר סבא
מרכז כפר קאסם בדיר עאדל סמיר בדיר כפר קאסם                49940 03-9370548 עיריה קסם
חיפה כפר קרע עתאמנה חסן לאה פרי ת”ד 1 כפר קרע 30075 04-6356730 מועצה מקומית עירון
תל אביב כפר שמריהו אלוני דרור טלי שמחה קרן היסוד 18 כפר שמריהו 46910 09-9506699 מועצה מקומית הרצליה
צפון כפר תבור דולה יוסף וייסלדר מוטי ת”ד 319                  כפר תבור 15124 04-6769991 מועצה מקומית הגליל המזרחי
צפון כרמיאל אלדר עדי אייל רותם שד’ קק”ל 100 ת”ד 660 כרמיאל 20100 04-9085555 עיריה כרמיאל
מרכז לב השרון אמיר ריטוב עדי גיא צומת בני דרור תל מונד 40600 09-7960222 מועצה אזורית לב השרון
דרום להבים לוי אליהו חנה חרמש מ.מ.להבים מרכז מסחרי 08-9554777 מועצה מקומית להבים
מרכז לוד רביבו יאיר משה לורברבום כיכר קומנדו 1           לוד 71270 08-9279028 עיריה לוד
דרום לכיש מורביה דן פיני בן יעיש ד.נ. לכיש דרום נהורה 79340 08-6871666 מועצה אזורית לכיש
דרום לקיה אבו עאיש סאלם מנסור אלסאנע ת”ד 6126                באר שבע 84160 08-6512370 מועצה מקומית שמעונים
צפון מבואות החרמון בנימין בן מובחר זרקא קובי צומת כח ד.נ. גליל עליון  מבואות חרמון 12000 04-6942120 מועצה אזורית הגליל העליון
ירושלים מבשרת ציון שמעון יורם ציפי טאוב החוצבים 1 ת”ד 3556 מבשרת ציון 9075514 02-5348511 מועצה מקומית הראל
צפון מג’אר דגש זיאד ת”ד 3 מגאר 14930 04-6786333 מועצה מקומית הגליל המזרחי
צפון מג’ד אל כרום סליבי סלים מג’ד אל כרום 20190 04-9883750 מועצה מקומית בקעת בית הכרם
צפון מג’דל שמס דולאן אבו סאלח חלבי כרמי רמת הגולן מג’דל שאמס 12438 04-981137 מועצה מקומית מעלה חרמון
צפון מגדל אמרוסי ישראל שושן ברודסקי אנה ת”ד 290 מגדל 14950 04-6721486 מועצה מקומית הגליל המזרחי
צפון מגדל העמק ברדה אליהו רונן פלג ת”ד 590 מגדל העמק 04-6507777 עיריה מגדל העמק
צפון מגדל תפן יגאל צרפתי רמי חשן ת”ד 68 מועצה מקומית תעשייתית מגדל תפן 24959 04-9079003 מועצה מקומית (תעשייתית) מעלה הגליל
צפון מגידו חולבסקי יצחק הדס בשן ת.ד. 90001  ד.נ חבל מגידו עפולה 18120 04-9598444 מועצה אזורית יזרעאלים
יו”ש מגילות ים המלח דהמן מרדכי אהרונוב אוריאל ד.נ. ערבות הירדן 90666 02-9945001 מועצה אזורית מגילות
מרכז מודיעין-מכבים-רעות ביבס חיים צחי כץ ת”ד 1 רח’ תלתן 1     מודיעין   71700 08-9726000 עיריה מודיעין-מכבים-רעות
יו”ש מודיעין עלית גוטרמן יעקב אשר צולשיין שרית רח’ שער המלך 4 מודיעין עילית 71919 08-9141200 עיריה מודיעין עילית
מרכז מזכרת בתיה דהן מאיר אלון גינדיס שדרות אליהו 4          מזכרת בתיה 76804 08-9371100 מועצה מקומית זמורה
צפון מזרעה עווד פואד דואר נע גליל מערבי    25230 04-9825922 מועצה מקומית מטה אשר
צפון מטה אשר ישראלי יורם גריף נועם ד.נ. גליל מערבי         25206 04-9879666 מועצה אזורית מטה אשר
יו”ש מטה בנימין רואה אברהם לוי שרון פסגות , ד.נ. מזרח בנימין 90624 02-9977111 מועצה אזורית מטה בנימין
ירושלים מטה יהודה דדון משה חגית ישראל מרכז אבן הרטוב ד.נ. שמשון,מושב נחם 99700 02-9900888 מועצה אזורית מטה יהודה
צפון מטולה בוקר הרצל בנדיט מרק הראשונים 8 ת”ד 1     מטולה 10292 04-6941364 מועצה מקומית אצבע הגליל
דרום מיתר בן גירא אבנר מרים אלחדד קטן הגפן 30 ת”ד 1         מיתר 85025 08-6517416 מועצה מקומית מיתר
חיפה מנשה שדה אילן מוחמד סובחי מחאג’נה מרכז אזורי מנשה ד.נ.חפר 37845 04-6177301 מועצה אזורית מנשה-אלונה
צפון מסעדה מתי אבני מסעדה – רמת הגולן    12435 04-6981480 מועצה מקומית מעלה חרמון
צפון מעיליא עראף חאתם דובראן סאמר כפר מעיליא ת”ד 185  מעיליא 25140 04-9975333 מועצה מקומית מעלה נפתלי
יו”ש מעלה אדומים כשריאל בני גדי ברנדס כיכר יהלום,ת”ד 20 מעלה אדומים 90810 02-5418888 עיריה מעלה אדומים
יו”ש מעלה אפרים ללוש שלמה שביט יום טוב ד.נ. מזרח בנימין מעלה אפרים 90638 02-9941221 מועצה מקומית מעלה אפרים
צפון מעלה יוסף שמעון גואטה כוכבי אמנון גרנית הגליל מעלה יוסף 22968 04-9105511 מועצה אזורית מעלה הגליל
חיפה מעלה עירון אג’בריה מוסטפא מוחמד סובחי מחאג’נה ת”ד 2255 עפולה 04-6401369 מועצה מקומית עירון
צפון מעלות-תרשיחא בוחבוט שלמה מסד נועם רח’ בן-גוריון 1 ת.ד. 59 מעלות 24952 04-9578888 עיריה מעלה נפתלי
דרום מצפה רמון מרום רוני אהוד ענבר שדרות בן-גוריון מצפה רמון 80650 08-6596222 מועצה מקומית מצפה רמון
צפון מרום הגליל עמית סופר מנחם עדי מ.א מרום הגליל מירון 13110 04-6919800 מועצה אזורית מרום הגליל
דרום מרחבים משה שי חג’ג’ אפשטיין מיכאל מיפגש מרחבים  ד.נ. הנגב 84100 08-9929480 מועצה אזורית שמעונים
צפון משגב רון שני לאוניד מליקין מרכז איזורי משגב ד.נ. משגב 20179 04-9902311 מועצה אזורית משגב
צפון משהד חסן מוחמד ת”ד 2473               משהד 16967 04-6517084 מועצה מקומית מבוא העמקים
צפון נהריה סבג ז’קי זוריק שמנוביץ געתון 19 ת”ד 78      נהריה 22100 04-9879811 עיריה נהריה
דרום נווה מדבר רחמים יונה מוחמד אבו קרינאת  שד’ יצחק רגר 11, מגדל 7 קומה ג’ ת”ד 533 באר שבע 84100 08-6202550 מועצה אזורית אבו בסמה
מרכז נחל שורק אסקוזידו אליהו שמעון פחימה נחל שורק ד.נ. עמק שורק 76812 08-8593180 מועצה אזורית שורקות
צפון נחף אסמאעיל עומר מסרי מוחמד ת”ד 693 נחף 20137 04-9987140 מועצה מקומית בקעת בית הכרם
מרכז נס ציונה שבו יוסף קיריל קוזייל רח’ הבנים 9            נס ציונה 74071 08-9383838 עיריה נס ציונה
צפון נצרת עלי סלאם עיסא בשארה רח’ המעין 807  ת”ד 31 נצרת 16100 04-6459200 עיריה נצרת
צפון נצרת עילית גפסו שמעון חווה ארליך רח’ גלבוע 16 נצרת עלית 17000 04-6478888 עיריה נצרת עילית
חיפה נשר בינמו אברהם מכלוף ליאון גורדצקי רחוב דרך השלום 20 נשר 20302 04-8299200 עיריה מורדות הכרמל
דרום נתיבות זוהר יחיאל יולי חיימוביץ ככר גוש עציון , ת”ד 1  נתיבות 80200 08-9938701 עיריה נתיבות
מרכז נתניה פיירברג איכר מרים פול ויטל רח’ תל-חי 8  ת”ד 2165 נתניה 42403 09-8603131 עיריה נתניה
צפון סאג’ור חמוד ג’בר שוקי דאהר סאג’ור 20130 04-9989786 מועצה מקומית בקעת בית הכרם
מרכז סביון לנדאו מרדכי מוטי אביטל קינן רחוב השקמה 8 סביון 56513 03-7370900 מועצה מקומית מצפה אפק
צפון סח’נין גנאים מאזן עותמאן סולימאן ת”ד 35 סח’נין 20173 04-6788888 עיריה לב הגליל
צפון ע’ג’ר פתאלי אחמד ד.נ. רמת הגולן         עג’ר 12440 04-6951213 מועצה מקומית מעלה חרמון
דרום עומר בדש פיני אלי כהן רחוב רותם ת”ד 1     עומר 84965 08-6291133 מועצה מקומית עומר
צפון עילבון מטר ג’יריס ת”ד 1 עילבון 16972 04-6786407 מועצה מקומית הגליל המזרחי
צפון עילוט אבו ראס אבראהים אבו ראס עאוני כפר עילוט 16972 04-6565115 מועצה מקומית מבוא העמקים
צפון עין מאה’ל אבו ליל וליד עאטף אבוליל ת”ד 1304               עין מאה’ל 17902 04-6450616 מועצה מקומית מבוא העמקים
צפון עין קנייא מוגרבי אסעד סאמי אסעד רנת הגולן עין קיניה 12432 04-6981350 מועצה מקומית מעלה חרמון
צפון עכו לנקרי שמעון סופר מיכל רחוב ויצמן 35  ת”ד 2007 עכו 24100 04-9956063 עיריה עכו
יו”ש עמנואל גרשי עזרא אש חיים ככר הרמב”ם ת”ד 1  עמנואל 44845 09-7927111 מועצה מקומית עמנואל
צפון עמק הירדן ורדי יוסי ששון מועלם ד.נ. עמק הירדן       15132 04-6757600 מועצה אזורית עמק הירדן
צפון עמק המעיינות קרין יורם מייק ארליך ד.נ. בקעת בית שאן 11710 04-6065851 מועצה אזורית עמק המעיינות
מרכז עמק חפר רן אידן בני ממקה ד.נ. מדרשת רופין     40250 09-8981666 מועצה אזורית עמק חפר
צפון עמק יזרעאל אייל בצר עפרי דגני ת”ד 90000 עפולה 18120 04-6520111 מועצה אזורית יזרעאלים
מרכז עמק לוד יפרח דוד נועם רווחה כפר חב”ד, ת”ד 15  72915 03-9606961 מועצה אזורית עמק לוד
חיפה עספיא כיוף וג’יה מרזוק חסון ת.ד. 35 , עספיא, 30090 04-8391678 מועצה מקומית רכס הכרמל
צפון עפולה מירון יצחק ישראל קנטור רחוב יהושע 47 ת”ד 2016 עפולה 18100 04-6520355 עיריה עפולה
צפון עראבה עאסלה עלי נסאר סעיד ת”ד 10 עראבה 24945 04-6741743 מועצה מקומית לב הגליל
יו”ש ערבות הירדן אלחייני דוד אדלשטיין זהבה ד.נ. ערבות הירדן 91906 02-9946666 מועצה אזורית ערבות הירדן
דרום ערד טלי פלוסקוב ויקי ברנגל מחנה קדמי ,ת”ד 100 ערד 89100 08-9951601 /703 עיריה ערד
חיפה ערערה יונס מודר רשאד יונס ערערה 30026 04-6351644 מועצה מקומית עירון
דרום ערערה בנגב אבו עראר מטאוע לוטפי אבו ג’אמה ת”ד 6192 ערערה בנגב 84911 08-9958146 מועצה מקומית שמעונים
חיפה פוריידיס מרעי יונס מוחמד מחאמיד ת”ד 1266 פוריידיס 30898 04-6399025 מועצה מקומית שומרון
צפון פסוטה דכואר אדגאר גוזיץ’ עאסי כפר פסוטה 25170 04-9871040 מועצה מקומית מעלה נפתלי
צפון פקיעין (בוקייעה) פארס גאזי מנהנא חלים פקיעין 24914 04-9977693 מועצה מקומית מעלה נפתלי
חיפה פרדס חנה-כרכור געש חיים-דוד אריה רפפורט דרך הבנים ת”ד 1022 פרדס-חנה כרכור 077-9779700 מועצה מקומית שומרון
מרכז פרדסיה גורקי טל בני כרמי ת”ד 202 פרדסיה 42815 09-8945551 מועצה מקומית שרונים
מרכז פתח תקווה ברורמן איציק סרג’יו רטסקו רחוב העליה השניה 1 פתח תקוה 49100 03-9052272 עיריה פתח תקוה
מרכז צורן קדימה מס שביט חנן טויטו רחוב הרצל 1           קדימה 60920 09-8902900 מועצה מקומית שרונים
צפון צפת שוחט אילן חלי טל רחוב ירושלים 50  ת”ד 227 צפת 13010 04-6927402 עיריה צפת
יו”ש קדומים דורני חננאל מאירזדה יצחק ד.נ. צפון השומרון      קדומים 44856 09-7921221 מועצה מקומית יו”ש שומרון
מרכז קלנסווה סלאמה עבד אל באסט נאדי תאיה ת”ד 1 ד”נ לב השרון  קלנסווה 42837 09-8780388 עיריה מזרח השרון
צפון קצרין אפרצב דימי דמיטרי מנחם אריה מרכז איתן ת”ד 28    קצרין 12900 04-6969696 מועצה מקומית קצרין
תל אביב קרית אונו גל ישראל בר אנדה רחוב הנשיא 54 קרית אונו 55570 03-5311111 עיריה קרית אונו
יו”ש קרית ארבע לוינגר יצחק מלאכי דולב נריה קרית ארבע 90100   ת”ד 15 02-9969500 מועצה מקומית קריית ארבע
חיפה קרית אתא פרץ יעקב שמעון דניאל רחוב המייסדים 8 קרית אתא 28000 04-8478478 עיריה קרית אתא
חיפה קרית ביאליק דוקורסקי אלי נועם מסד שדרות ירושלים 16 קרית ביאליק 27100 04-8780878 עיריה קריות
דרום קרית גת דהרי אבירם משה יצחק ת”ד 1                 קרית גת 82100 08-6874511 עיריה קרית גת
חיפה קרית טבעון אריאלי דוד מריוס ראפ ת”ד 1010 קרית טבעון 04-9539249 מועצה מקומית קרית טבעון
חיפה קרית ים אבן צור דוד ניקולאי דוברודאיב שדרות משה שרת 8  קרית ים 29027 04-8789700 עיריה קריות
ירושלים קרית יערים רוזנטל אברהם אהרון צורף ד.נ.צפון הרי-יהודה  ת”ד 101 קרית יערים 02-5332735 מועצה מקומית הראל
חיפה קרית מוצקין צורי חיים רוני טובי שד’ משה גורן 92 ת”ד 14 קרית מוצקין 26100 04-8780202 עיריה קריות
דרום קרית מלאכי זהר אליהו ללו נבט יצחק מרכז מסחרי ת”ד 1 קרית מלאכי 70900 08-8500888 עיריה קרית מלאכי
מרכז קרית עקרון צוברי חובב בועז גמליאל רחוב הרצל 40 קרית עקרון 70500 08-6228857 מועצה מקומית זמורה
צפון קרית שמונה מלכה ניסים שוקי בנדלק ת”ד1 קרית שמונה 10200 04-6908444 עיריה קרית שמונה
יו”ש קרני שומרון להב יגאל חי ארנבר עדה הברוש 30 גינות שומרון ת”ד 440 קרני שומרון 44853 09-7920222 מועצה מקומית קרני שומרון
צפון ראמה לטיף שאוקי אביחלו כמאל ת”ד 2  ראמה 30055 04-9884812 04-9581881 מועצה מקומית בקעת בית הכרם
מרכז ראש העין בן-משה שלום אריה גלברג רחוב שילה 22 ראש העין 48036 03-9385656 עיריה ראש העין
צפון ראש פינה רסקי אביהוד ת”ד 4 ראש פינה 12000 04-6935713 מועצה מקומית אצבע הגליל
מרכז ראשון לציון צור דב אלי יהלום רחוב רוטשילד 24  ת”ד 7 ראשל”צ 75100 03-9547777 עיריה ראשון לציון
דרום רהט אלקרינאוי טלאל איברהים אבו סהיבאן מרכז מסחרי ת”ד 8   רהט 85357 08-9914811 עיריה רהט
מרכז רחובות מלול רחמים דלית הראל רח’ בילו 2 ,ת”ד 1111 רחובות 76110 08-9392222 עיריה רחובות
צפון ריינה טאטור ח’אלד בסול ויסאם כפר ריינה 16940 04-6563036 מועצה מקומית מבוא העמקים
חיפה רכסים רייך יצחק קובי צורי הרב קוק 2 רכסים 20496 04-9846035 מועצה מקומית מורדות הכרמל
מרכז רמלה לביא יואל מירי ישראל שד’ הנשיא ויצמן 1 רמלה 72100 08-9771795 עיריה רמלה
תל אביב רמת גן זינגר ישראל ראול חיים כהן רחוב ביאליק 35 ת”ד 5 ר”ג 52100 03-6753555 עיריה רמת גן
תל אביב רמת השרון רוכברגר יצחק ולדימיר לוין שדרות ביאליק 41     רמת השרון 47206 03-5483888 עיריה רמת השרון
דרום רמת חובב אנדרי אוזן אירית בנדו הנשיאים 17 ת”ד 36 באר שבע 84102 08-6234090 מועצה מקומית (תעשייתית) רמת חובב
צפון רמת ישי בן אליעזר עופר איריס עינבר ת”ד 667              רמת ישי 30095 04-9831680 מועצה מקומית מבוא העמקים
דרום רמת נגב ריפמן שמואל שירה מור יוסף צומת משאבים ד.נ. חלוצה 85515 08-6564111 מועצה אזורית רמת נגב
מרכז רעננה בילסקי בנימין זאב פרץ אוסנברג רחוב אחוזה  103 ת”ד 3 רעננה 43100 09-7610200 עיריה רעננה
צפון שבלי-אום אל ג’נם שיבלי נעים ת”ד 266 שבלי 16805 04-6765644 מועצה מקומית הגליל המזרחי
דרום שגב שלום אבו מעמר עאמר רחל אבני  ת”ד 804    באר שבע 84106 08-6287733 מועצה מקומית שמעונים
דרום שדות נגב עידן תמיר אברהם אבוקרט ד.נ. הנגב נתיבות 85385 08-9938933 מועצה אזורית שמעונים
דרום שדרות דוידי אלון יואב לפידות כיכר הנשיא1 שדרות 80100 08-6620222 עיריה שדרות
מרכז שהם ליבנה לובטון גיל יעקב ירקוני ת”ד 1 ד.נ. שוהם      60850 03-9723000 מועצה מקומית שהם
יו”ש שומרון גרשון מסיקה יהודה אלקלעי ת”ד 1        א.ת. ברקן 44820 02-9061156 מועצה אזורית יו”ש שומרון
צפון שלומי נעמן גבריאל-גבי סינואני מרום ז’בוטינסקי 1  ת.ד. 77 שלומי 22832 04-9950900 מועצה מקומית מעלה הגליל
צפון שעב שחיבר פייסל שעב 20165 04-9883437 מועצה מקומית שפלת הגליל
דרום שער הנגב שוסטר אלון דניאל סנרמן ד.נ. חוף אשקלון 78100 08-6806225 מועצה אזורית שמעונים
דרום שפיר אשר אברג’ל שמעון אוזילבסקי דאר מרכז שפירא 79411 08-8508901 מועצה אזורית שפיר
צפון שפרעם ענבתאוי אמין אלשיך נביל ת”ד 3 שפרעם 20200 04-9059111 עיריה גבעות אלונים
תל אביב תל אביב יפו חולדאי רון עודד גבולי אבן גבירול 69  ככר רבין ת”א 64162 03-5218438 עיריה תל אביב-יפו
מרכז תל מונד גולן רוני יגאל קרז’נר רחוב הדקל 52 תל מונד 40600 09-7774102 מועצה מקומית שרונים
דרום תל שבע אבו רקייק טואמן פנחס אזולאי ת.ד. 3  תל שבע עומר 84950 08-6293947 מועצה מקומית שמעונים
דרום תמר ליטבינוף דב גיא דוננפלד נוה-זוהר ד.נ ים המלח 86910 08-6688888 מועצה אזורית תמר