מחוז שם הועדה סוג ועדה יו”ר הוועדה מהנדס הוועדה המען טל יו”ר טל מהנדס
ירושלים ירושלים מקומית קובי כחלון שלמה אשכל עיריית ירושלים, כיכר ספרא 1 ירושלים 02-6295061 02-6297986
ירושלים בית שמש מקומית משה מונטג דניאל צרפתי רח’ נחל שורק 10 רמת בית שמש ת.ד. 5 99091 02-9909801/3  02-9909999
ירושלים מטה יהודה מקומית משה דדון חגית ישראל מרכז אזורי הרטוב  ד.נ. שמשון 99700 02-9900947 02-9900946
ירושלים הראל מרחבית רות שוורץ אסף אריכא רח’ החוצבים, 2  ת.ד. 3424  מבשרת ציון 90805 02-5333125/6
צפון חבל אשר מרחבית רומן טביקמן עופר קורט עוז מוא”ז מטה אשר  ד.נ. גליל מערבי25206 04-9879666
צפון עמק המעיינות מקומית יורם קרין מייק ארליך ד.נ עמק בית שאן ת.ד. 1170 בית שאן 04-6065864 04-6065850 050-5539364
צפון בית שאן מקומית ז’קי לוי דוד רודר עיריית בית שאן  בית שאן 10900 04-6489400
צפון הגלבוע מקומית דני עטר בני סגל מוא”ז גלבוע  ד.נ. גלבוע 19134 04-6553200 04-6553252
צפון משגב מקומית רון שני לאוניד מליקין בנין מיראג’   אזור תעשיה תרדיון,   מוא”ז משגב  ד.נ. משגב 20179 04-9990102
צפון הגליל תחתון מקומית מוטי דותן יצחק פרייסמן מוא”ז גליל תחתון 14101 04-6767216
צפון טבריה מקומית עובד זוהר מוטי לביא שדרות הרצל ת.ד. 508 עירית טבריה 14105 04-6739535 04-6739555
צפון כרמיאל מקומית עדי אלדר אייל רותם שד’ נשיאי ישראל 11 עיריית כרמיאל כרמיאל 20100 04-9085555
צפון מרום הגליל מקומית עמית סופר מנחם עדי ד.נ. מירון 13110, צפת ת.ד. 90000 04-6919801
צפון נהריה מקומית ג’קי סבג זוריק שמנוביץ געתון 19   ת.ד. 78  נהריה 22100 04-9001846 04-9879811
צפון נצרת מקומית עלי סאלם עיסא בשארה עירית נצרת ת.ד.367   נצרת – 16000 04-6459200/1
צפון נצרת עלית מקומית שמעון גפסו חווה ארליך רחוב חרמון 1   עירית נצרת עלית – 17000 04-6478868 04-6478828/9 050-5606766
צפון עכו מקומית לנקרי שמעון סופר מיכל רחוב ויצמן 35  ת.ד. 2007  עכו 24120 04-9956000 04-9956118
צפון עמק הירדן מקומית יוסי ורדי ששון מועלם ד.נ. עמק הירדן, צמח 15132 04-6757600 04-6757636
צפון עפולה מקומית שלמה מליחי ישראל קנטור רח’ יהושע 47 ת.ד. 2016 עפולה 18100 04-6520356 04-6520333
צפון צפת מקומית אילן שוחט חלי טל רח’ ירושלים 50  ת.ד. 227  צפת – 13010 6927402- 04
צפון קרית שמונה מקומית מלכה ניסים שוקי בנדלק ת.ד. 1 קרית שמונה 10200 6908444- 04  6908435- 04
צפון גולן מקומית אלי מלכה אבי שרון מוא”ז גולן  ת.ד 13 קצרין  12900 6969777- 04  6969700 -04
צפון קצרין מקומית שמואל בר לב מנחם אריה מועצה מקומית קצרין, רמת הגולן – 12400 6961026- 04
צפון מגדל העמק מקומית אליהו ברדה רונן פלג דרך העמק 1 ת.ד. 69 מגדל העמק 10500 6507792- 04
צפון יקנעם עילית מקומית סימון אלפסי עירית טלמור צאלים 1 20692 יקנעם עילית 04-9596000 04-9596031
צפון מעלות תרשיחא מקומית בוחבוט שלמה מסד נועם רח’ בן-גוריון 1 ת.ד. 59 מעלות 24952 04-9578888 04-9570303
צפון הגליל המזרחי מרחבית אבי קרמפה הריאטה כרמלי כפר תבור מגדל השעון ת.ד 515 15241 6772333- 04  6772337 -04
צפון הגליל המרכזי מרחבית אלכס שפול קרול פלק מרכז השווקים ת.ד. 460 עכו 24314 9912621-04  9919339-04  8709709-04
צפון הגליל העליון מרחבית שמואל (סמי) בר לב אלדד שוהם מוא”ז גליל עליון, ד.נ. גליל עליון 12100 6816611- 04
צפון יזרעאלים מרחבית עידו דורי עפרי דגני מוא”ז עמק יזרעאל ת.ד. 90000 עפולה 18120 04-6429660  6520111 -04
צפון מעלה הגליל מרחבית אדם קולמן מארק פסין מושב מעונה  24920 9806132 -04  (מעלה יוסף)  9977913 -04
צפון מעלה חרמון מרחבית נחום דוד באדר עמראן מעלה חרמון, מסעדה רמת הגולן – 12435 04-6870154
צפון מבוא העמקים מרחבית חאתם דאוד יוסף חביב רחוב הציפורן 5 נצרת עילית 17000 6468585 -04
צפון מעלה נפתלי מרחבית טוביה גלזר אייל סייג עיריית מעלות-תרשיחא אורנים 1, ת.ד. 494 מעלות 24952 9578888 -04  9578899 -04
צפון אצבע הגליל מרחבית יששכר פרנקנטל אבנר סבג קניון הגליל העליון, ת.ד. 9,  חצור הגלילית 10300 6800077/8 -04  /9
צפון בקעת בית הכרם מרחבית סאמי אסעד נביל איברהים חדאד רח’ חרושת 48  אזור תעשייה כרמיאל,   ת.ד. 809 כרמיאל 21651 9580693 -04
צפון גבעות אלונים מרחבית אמין אנבתאוי היימן אסעד ת.ד. 505,  שפרעם 20200 04-9507600
צפון לב הגליל מרחבית נביל דאהר דורין פיינרו ו. מקומית לב הגליל, ת.ד. 80 סחנין 20173 6746740 -04  6746742 -04
צפון שפלת הגליל מרחבית חמוד סיאח מולא מג’ד טמרה ת.ד 377 24930 04-9868670
חיפה זבולון מקומית דב ישורון רן ברוקנר מוא”ז זבולון,   דאר כפר המכבי 30030 8478111 -04 04-8478105
חיפה חדרה מקומית צביקה גנדלמן אבישי קימלדורף עירית חדרה   ת.ד. 16  חדרה 38100 6303742/1 -04 04-6303721
חיפה חוף הכרמל מקומית כרמל סלע אסף וחנר ד.נ.חוף הכרמל,  עין-כרמל 30860 9845213 -04  8136212 -04 052-2378645
חיפה חיפה מקומית עו”ד יונה יהב אריאל ווטרמן עירית חיפה,  רח’ חסן שוקרי 14, ת.ד. 4811  חיפה 31047 8356770 -04
חיפה קרית אתא מקומית יעקב פרץ דניאל שמעון רח’ המייסדים 11, ת.ד. 1, קרית אתא 28000 8450204 -04
חיפה קרית טבעון מקומית אריאלי דוד מריוס ראפ מועצה מקומית   קרית טבעון,   ת.ד. 1060,  קרית טבעון 36100 9539210 -04 050-7719797
חיפה חריש מרחבית יגאל שחר קציר חריש 37861 04-6186000
חיפה מנשה אלונה מרחבית אילן שדה לאה פרי ד.נ. חפר 37845 6177300 -04
חיפה קריות מרחבית יוסי אזריאל משה יבין הגדוד העברי 4, קרית מוצקין,  ת.ד. 218,    קרית-מוצקין 26114 8702906 -04  8709416 -04  8708117 -04
חיפה שומרון מרחבית יוסף יהודה כהן מנדי שפיגלר רחוב המייסדים 54 זכרון יעקב, 30900 ת.ד. 58 6305522 -04
חיפה עירון מרחבית מוחמד סובחי ג’בארין שריף הינדי ת.ד. 241  ערערה 30025 6401369 -04
חיפה מורדות הכרמל מרחבית מאלק עמרור ליאה בויום מגדל הנביאים, קומה 7,   רח’  כורי 2   חיפה 33093 8676296 -04
חיפה רכס הכרמל מרחבית משלב יוסף אזדהאר חביש שד אבא חושי 1/10 ת.ד. 1022 עספיא 8399382 -04
מרכז חוף השרון מקומית אליהו ברכה אדריכל ירדן ערמון מוא”ז חוף השרון  ד.נ. שפיים 60990 9596505 -09
מרכז טייבה מקומית פאיק עודה יוסף ג’ומעה עירית טייבה  ת.ד. 1,   טייבה 40400 09-7992590 050-5389512 09-7992590
מרכז טירה מקומית קאסם חליל נאסר באסם עיריית אל טירה,  44915 7751455 -09
מרכז יבנה מקומית צבי גוב ארי דוד שטרית עירית יבנה,   שדרות דואני  3, ת.ד.3  יבנה 70600 9433380 -08  מ/9433333 -08
מרכז כפר סבא מקומית יהודה בן חמו ארז אייזנר עיריית כפר סבא  רח’ ויצמן 135,   כפר-סבא 44100 09-7649101/2
מרכז לוד מקומית אילן הררי יואב וינברג ככר קומנדו 1,  לוד 71104 08-9279900 08-9279979
מרכז נס ציונה מקומית יוסי שבו קיריל קוזייל רח’ הבנים 9,   נס ציונה 74071 9383810 -08 9383838 -08
מרכז נתניה מקומית מרים פיירברג פול ויטל רח’ הצורן 4 ג אזור תעשייה דרום ת.ד 2165 נתניה  42121 8603170 -09  8603332 -09
מרכז עמק חפר מקומית רן אידן בני ממקה מוא”ז עמק חפר,  מדרשת רופין 40250 8981600 -09
מרכז פתח תקוה מקומית ברורמן איציק סרג’יו רטסקו רח’ העליה השניה 1, פתח תקוה 49100 9052242 -03
מרכז יהוד -נווה אפרים מקומית יוסף בן דוד מוניקה זר ציון עירית יהוד, רח’ מרבד הקסמים 6  ת.ד 9748 יהוד   56100 5391201 -03  5391212 -03
מרכז לב השרון מקומית עמיר ריטוב עדי גיא צומת בני דרור,  דואר תל מונד  40600 7962205 -09  7960222 -09
מרכז ראשון לציון מקומית דב צור אלי יהלום רח’ רוטשילד 24, ראשון לציון 75100 9682333 -03  מ/9682333 -03
מרכז רחובות מקומית רחמים מלול דלית הראל רח’ ביל”ו 2, רחובות 7644201 ת.ד 1111 08-9392201 08-9392260
מרכז רמלה מקומית יואל לביא מירי ישראל מבצע משה 9 רמלה 9771564 -08
מרכז רעננה מקומית בילסקי בנימין זאב פרץ אוסנברג רח’ אחוזה 103,  רעננה 24000 7610495 -09 7610610 -09
מרכז דרום השרון מקומית מרדכי דלגו רמי ברדוגו קרית המועצה דרום השרון ת.ד 500 נווה ירק מיקוד 45100 03-9000520 03-9000571 054-4704659
מרכז ראש העין מקומית משה סיני אריה גלברג רח’ שילה 21  ראש העין 48036 9007289 -03  9007289 -03
מרכז מודיעין  – מכבים – רעות מקומית חיים ביבס צחי כץ מודיעין 71700 ת.ד. 1 9726007 -08  9261170 -08  9261698 -08
מרכז שוהם מקומית גיל ליבנה (לובטון) יעקב ירקוני שוהם, המועצה המקומית ,  ת.ד.1,  ד.נ. מרכז  רמלה 73142 9723060 -03 9731084 -03
מרכז אלעד מקומית פרוש ישראל אביב גל המועצה המקומית אלעד  יהודה הנשיא 1,  ת.ד. 1, אלעד 48900 9097333 -03
מרכז הוד השרון מקומית חי אדיב עליזה זיידלר- גרנות רח’ בן גמלא יהושע 28,  ת.ד. 285,   הוד-השרון 4532235 7759666 -09  7406608 -09
מרכז חבל מודיעין מקומית סוסן שמעון מאיר בן ארוש רח’ מודיעים 10 שהם 73100 03-9722887
מרכז עמק לוד מקומית משנה משה נועם רווחה כפר חבד 72915 ת.ד 15 03-9606961
מרכז גזר מקומית פטר וייס איתי פרס בית חשמונאי דואר נע שמשון מיקוד 99789 08-9274082
מרכז גבעת שמואל מקומית יוסי ברודני איציק אוזלבו גבעת שמואל גוש עציון 11 03-5325558
מרכז קסם מרחבית סיגל לחמני בדיר מאג’ד כפר  קאסם   49940 9370492 -03  מ-9370548- 03  9370241- 03
מרכז זמורה מרחבית לחמני סיגל קרמה יעל קרית עקרון ביל”ו סנטר 70500 ת.ד 188 08-6223088 08-9450080
מרכז מצפה אפק מרחבית גיא קב ונקי מוטי רייבמן רח’ בן ציון גיליס  מס’ 9 ת.ד 7   צומת סגולה  פתח תקוה 49277 9302051/2/3 -03
מרכז שורקות מרחבית ציון רבי אנה קוגן מוא”ז ברנר,   גבעת ברנר 60948 08-9412991 08-9412714
מרכז שרונים מרחבית בולמש אפרים אלנה קובטון רח’ הצורן 1 ג’ קומה ב’  אזור התעשייה דרום נתניה 8636000 -09 09-8636023
מרכז מזרח  השרון מרחבית סיגל לחמני ג’באלי עבד אלחפיז ת.ד. 5637  רחוב 14  / 123  קלנסווה 42837 8781542 -09  8781286 -09
תל אביב בני ברק מקומית חנוך זייברט ישראל קשטן שד’ דוד המלך 11,  בני ברק 51445 03-5776568
תל אביב בת ים מקומית שלמה לחיאני יהושע פתאל רח’ סטרומה 1 בת ים 59515 03-5558501
תל אביב גבעתיים מקומית קוניק רן אריאל בלכר רח’ שנקין 6,  גבעתיים 53299 03-5722200
תל אביב הרצליה מרחבית יהונתן יסעור מייק סקה רח’ הנדיב 2,   הרצליה 46485 09-9591500 09-9591544
תל אביב חולון מקומית מוטי ששון  מימי פלג רח’ ויצמן 58 חולון 58373 03-5027300
תל אביב רמת גן מקומית אביהו בן משה חיים כהן רח’ המעגל 26 רמת גן 52472 03-6753511
תל אביב תל אביב-יפו מקומית רון חולדאי עודד גבולי שד’ בן גוריון 68,  תל אביב 64514 03-5218218
תל אביב קרית אונו מקומית ישראל גל בר אנדה רחוב יצחק רבין 41 קרית אונו 5551042 03-5311101
תל אביב אור יהודה-אזור מרחבית בוזי עופר מרים ארז רח’ ההגנה 100 אור יהודה 60261 03-5388160
תל אביב רמת השרון מקומית יצחק רוכברגר ולדימיר לוין שד’ ביאליק 41 רמת השרון 47208 03-5483802
דרום אופקים מקומית דנינו יצחק איציק בליישטיין חזי רח’ הרצל 04,   ת.ד. 1, אופקים  80350 08-9928578 08-9928545
דרום אילת מקומית מאיר יצחק הלוי יוחאי אברני ת.ד. 14, אילת 88100 08-6367380 08-6367114
דרום אשדוד מקומית עו”ד גבריאל כנפו שלמה נער רח’ הגדוד העברי 10 ת.ד. 28, אשדוד 77100 08-845164 08-8545304
דרום אשקלון מקומית מר שמעוני איתמר דוד ירון מרכז נפתי,   ת.ד. 9001, אשקלון 78190 08-6792380/2 08-6792355
דרום באר שבע מקומית טל אל-על דימטרי פיגלאנסקי באר שבע ת.ד. 15 84100  08-6-495231 08-6463807
דרום קרית גת מקומית אבירם דהרי משה יצחק ת.ד. 1 קרית גת 82100 08-6874501 08-6883381
דרום דימונה מקומית בני ביטון היקלי אבי ת.ד. 1, דימונה 86100 08-6563101 08-6563116
דרום חבל אילות מקומית אודי גת יונתן פרג’ון ד.נ. חבל אילות,  88820 08-6355834 08-6355819
דרום נתיבות מקומית יחיאל זוהר יולי חיימוביץ ככר גוש עציון 4, ת.ד. 1,   נתיבות 80200 08-9938701 08-9938713 054-6755105
דרום ערד מקומית טלי פלוסוקוב ויקי ברנגל מחנה קדמי   ת.ד. 100,   ערד 80750 08-9951601 08-9951616
דרום שדרות מקומית דוידי אלון יואב לפידות כיכר הנשיא,   שדרות 80100 08-6620200 08-6892475
דרום ירוחם מקומית מיכאל ביטון אולגה גולדשמיט ת.ד. 1, ירוחם  80550 08-6598202 08-6598260
דרום מצפה רמון מקומית מרום רוני אהוד ענבר שד’ בן גוריון,  מצפה רמון  80650 08-6596201/237 08-6596256
דרום עומר מקומית פיני בדש אלי כהן רח’ רותם ת.ד. 1, עומר 84965 08-6291130 08-6291140
דרום מיתר מקומית אבנר בן גרא מרים אלחדד קטן עומרים, ת.ד. 1  מיתר  85025 08-6518615 08-6518842
דרום באר טוביה מקומית שלמה שמאי   דרור איווניר אזור התעשיה,  באר טוביה 70900 08-8509700 08-8503404
דרום קרית מלאכי מקומית זהר אליהו ללו נבט יצחק ת.ד. 1, קרית מלאכי 70950 08-8500842 08-8608700
דרום רהט מקומית טלאל אלקרנאווי איברהים אבו סהיבאן מרכז מסחרי  ת.ד. 8  רהט 85357 08-9914805 08-9914809
דרום להבים מקומית אליהו לוי חנה חרמש מועצה מקומית להבים, מרכז מסחרי, להבים 85338 08-9554761 08-9554784
דרום רמת נגב מקומית שמואל ריפמן שירה מור יוסף צומת משאבים ד.נ חלוצה מוא”ז רמת נגב 85515 08-6564152 08-6564129
דרום רמת חובב מקומית אנדריי אוזן אירית בנדו ת”ד 360, באר שבע, 84102 08-6543117 08-6543109
דרום אבו בסמה מרחבית יונה רחמים מוחמד אבו קרינאת שד’ יצחק רגר 11, מגדל 7 קומה ג’ באר שבע 08-6202550 08-6202540
דרום בני שמעון מקומית סיגל מורן ולדימיר פיצ’קר ד.נ. הנגב 85300 08-9915811 08-6257910
דרום שפיר מקומית אשר אברג’ל שמעון אוזילבסקי מו”א שפיר מרכז שפירא 79411 08-8508901 08-8508904 050-7888331
דרום יואב מקומית מתי צרפתי הרכבי הרצל אלעני ד.נ. שקמים 79835 08-8500702 08-8500745 08-8500752 053-3363425
דרום חוף אשקלון מקומית יאיר  פרג’ון דודי דרורי מו”א חוף אשקלון ד.נ. חוף אשקלון 08-6775500 08-6775509 08-6776404/3
דרום לכיש מקומית דני מורביה פיני בן יעיש מרכז כפרי נהורה ד.נ. לכיש דרום 08-6871653 08-6871685 08-6871670
דרום שמעונים מרחבית צביקה קדמן אדר’ חיים פלמן שמעונים א: חוות איבים,  ת.ד. 50,   שדרות 80100     שמעונים ב’:  באר שבע 08-6899696
דרום תמר מקומית דב ליטבינוף גיא דוננפלד נווה זוהר   ד.נ. ים המלח 86910 08-6688809 08-6688841
דרום ערבה תיכונה מקומית אייל בלום אילנה בהגן מוא”ז ערבה תיכונה, מרכז ספיר, ד.נ. ערבה תיכונה, 86825 08-6592201 08-6592216